БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение 2 - 16.09.2022 г
- Приема предложената програма от 12 - ти до 18 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:
XІІ кръг
29.09 /четвъртък/ |
Арда Кж |
- |
Хебър 1918 Пз |
20.15 |
Диема спорт |
30.09 /петък/ |
Септември Сф |
- |
Спартак 1918 Вн |
14.45 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Ботев Вр |
17.00 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Славия |
19.30 |
Диема спорт |
01.10 /събота/ |
Локомотив Сф |
- |
Лудогорец |
13.45 |
Диема спорт |
03.10/понеделник/ |
Локомотив Пд |
- |
ЦСКА 1948 |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Пирин Бл |
17.30 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Левски |
20.00 |
Диема спорт |
XІІІ кръг
07.10 /петък/ |
Хебър 1918 Пз |
- |
Локомотив Сф |
17.30 |
Диема спорт |
|
Пирин Бл |
- |
Берое |
20.00 |
Диема спорт |
08.10 /събота/ |
Славия |
- |
Септември Сф |
17.30 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Ботев Пд |
20.00 |
Диема спорт |
09.10 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
Арда Кж |
17.45 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 |
- |
Черно море |
20.15 |
Диема спорт |
10.10/понеделник/ |
Спартак 1918 Вн |
- |
Локомотив Пд |
17.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
ЦСКА-София |
20.00 |
Диема спорт |
Отложена среща от III-ти кръг
Славия |
- |
Левски |
17.15 |
Диема спорт |
XІV кръг
14.10 /петък/ |
Локомотив Сф |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Арда Кж |
19.45 |
Диема спорт |
15.10 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Пирин Бл |
17.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Хебър 1918 Пз |
19.15 |
Диема спорт |
16.10 /неделя/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Спартак 1918 Вн |
18.15 |
Диема спорт |
|
Септември Сф |
- |
Левски |
20.30 |
Диема спорт |
17.10/понеделник/ |
Локомотив Пд |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Лудогорец |
20.00 |
Диема спорт |
Отложена среща от V-ти кръг
19.10 /сряда/ |
Ботев Пд |
- |
ЦСКА-София |
18.45 |
Диема спорт |
XV кръг
21.10 /петък/ |
Арда Кж |
- |
Локомотив Сф |
17.30 |
Диема спорт |
|
Спартак 1918 Вн |
- |
Черно море |
19.45 |
Диема спорт |
22.10 /събота/ |
Славия |
- |
ЦСКА 1948 |
17.30 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Локомотив Пд |
19.45 |
Диема спорт |
23.10 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
ЦСКА-София |
16.45 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Ботев Пд |
19.15 |
Диема спорт |
24.10/понеделник/ |
Пирин Бл |
- |
Септември Сф |
17.30 |
Диема спорт |
|
Хебър 1918 Пз |
- |
Берое |
20.00 |
Диема спорт |
XVІ кръг
28.10 /петък/ |
Пирин Бл |
- |
Локомотив Пд |
16.15 |
Диема спорт |
|
Арда Кж |
- |
ЦСКА-София |
18.30 |
Диема спорт |
29.10 /събота/ |
Черно море |
- |
Локомотив Сф |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
ЦСКА 1948 |
17.30 |
Диема спорт |
30.10 /неделя/ |
Славия |
- |
Спартак 1918 Вн |
12.45 |
Диема спорт |
|
Хебър 1918 Пз |
- |
Ботев Пд |
15.15 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Септември Сф |
17.45 |
Диема спорт |
31.10/понеделник/ |
Ботев Вр |
- |
Берое |
17.30 |
Диема спорт |
Отложена среща от VІІ-ми кръг
01.11 /вторник/ |
Локомотив Пд |
- |
ЦСКА-София |
17.15 |
Диема спорт |
Отложена среща от IV-ти кръг
02.11 /сряда/ |
Черно море |
- |
Левски |
17.15 |
Диема спорт |
Ноември
XVІІ кръг
04.11 /петък/ |
Септември Сф |
- |
Хебър 1918 Пз |
17.00 |
Диема спорт |
05.11 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Ботев Вр |
12.45 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 |
- |
Пирин Бл |
15.00 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Арда Кж |
18.45 |
Диема спорт |
06.11 /неделя/ |
Славия |
- |
Черно море |
12.30 |
Диема спорт |
|
Спартак 1918 Вн |
- |
Левски |
14.45 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Локомотив Сф |
17.15 |
Диема спорт |
08.11/вторник/ |
Локомотив Пд |
- |
Лудогорец |
17.30 |
Диема спорт |
XVІІІ кръг
11.11 /петък/ |
Пирин Бл |
- |
Спартак 1918 Вн |
17.30 |
Диема спорт |
12.11 /събота/ |
Арда Кж |
- |
Ботев Пд |
12.30 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
ЦСКА-София |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
13.11 /неделя/ |
Хебър 1918 Пз |
- |
Локомотив Пд |
12.45 |
Диема спорт |
|
Локомотив Сф |
- |
Берое |
15.15 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
ЦСКА 1948 |
17.45 |
Диема спорт |
14.11/понеделник/ |
Ботев Вр |
- |
Септември Сф |
17.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма от 11 - ти до 17 – ти кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:
XI кръг
29.09/четвъртък/ |
Марица Пд |
- |
Монтана 1921 |
17.00 |
Диема спорт |
30.09/петък/ |
Спартак Пл |
- |
Беласица |
16.00 |
|
|
Литекс |
- |
Спортист Своге |
16.00 |
|
|
Дунав Рс |
- |
Витоша Бис |
16.00 |
|
|
Янтра Гб |
- |
Крумовград |
16.00 |
|
04.10/вторник/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Етър ВТ |
16.00 |
|
|
Созопол |
- |
Ботев Пд II |
16.00 |
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Добруджа |
16.00 |
|
|
Струмска слава |
- |
Миньор Пк |
16.00 |
Диема спорт |
XII кръг
07.10/петък/ |
Витоша Бис |
- |
Марица Пд |
16.00 |
|
08.10/събота/ |
Етър ВТ |
- |
Добруджа |
16.00 |
|
|
Монтана 1921 |
- |
Созопол |
16.00 |
|
|
Спортист Своге |
- |
Дунав Рс |
16.00 |
|
|
Беласица |
- |
Литекс |
16.00 |
|
09.10/неделя/ |
Миньор Пк |
- |
Спартак Пл |
15.15 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд II |
- |
Янтра Гб |
16.00 |
|
10.10/понеделник/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Струмска слава |
16.00 |
|
11.10/вторник/ |
Крумовград |
- |
Лудогорец ІІ |
16.00 |
|
XIII кръг
15.10/събота/ |
Струмска слава |
- |
Етър ВТ |
14.45 |
Диема спорт |
|
Литекс |
- |
Миньор Пк |
16.00 |
|
|
Дунав Рс |
- |
Беласица |
16.00 |
|
|
Марица Пд |
- |
Спортист Своге |
16.00 |
|
|
Спартак Пл |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
16.00 |
|
|
Созопол |
- |
Витоша Бис |
16.00 |
|
|
Янтра Гб |
- |
Монтана 1921 |
16.00 |
|
16.10/неделя/ |
Добруджа |
- |
Крумовград |
16.00 |
|
18.10/вторник/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Ботев Пд II |
16.00 |
|
XIV кръг
22.10/събота/ |
Етър ВТ |
- |
Крумовград |
15.15 |
Диема спорт |
|
Витоша Бис |
- |
Янтра Гб |
16.00 |
|
|
Спортист Своге |
- |
Созопол |
16.00 |
|
|
Беласица |
- |
Марица Пд |
16.00 |
|
|
Миньор Пк |
- |
Дунав Рс |
16.00 |
|
|
Струмска слава |
- |
Спартак Пл |
16.00 |
|
23.10/неделя/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Литекс |
16.00 |
|
24.10/понеделник/ |
Ботев Пд II |
- |
Добруджа |
16.00 |
|
|
Монтана 1921 |
- |
Лудогорец ІІ |
16.00 |
|
XV кръг
28.10/петък/ |
Спартак Пл |
- |
Етър ВТ |
14.00 |
Диема спорт |
29.10/събота/ |
Марица Пд |
- |
Миньор Пк |
12.45 |
Диема спорт |
|
Литекс |
- |
Струмска слава |
14.30 |
|
|
Созопол |
- |
Беласица |
14.30 |
|
|
Янтра Гб |
- |
Спортист Своге |
14.30 |
|
|
Добруджа |
- |
Монтана 1921 |
14.30 |
|
30.10/неделя/ |
Дунав Рс |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
14.30 |
|
31.10/понеделник/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Витоша Бис |
14.30 |
|
|
Крумовград |
- |
Ботев Пд II |
14.30 |
|
XVI кръг
04.11/петък/ |
Спартак Пл |
- |
Литекс |
14.30 |
Диема спорт |
05.11/събота/ |
Спортист Своге |
- |
Лудогорец ІІ |
14.30 |
|
|
Беласица |
- |
Янтра Гб |
14.30 |
|
|
Етър ВТ |
- |
Ботев Пд II |
14.30 |
|
|
Миньор Пк |
- |
Созопол |
14.30 |
|
|
Струмска слава |
- |
Дунав Рс |
14.30 |
|
06.11/неделя/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Марица Пд |
14.30 |
|
07.11/понеделник/ |
Витоша Бис |
- |
Добруджа |
14.30 |
|
|
Монтана 1921 |
- |
Крумовград |
17.30 |
Диема спорт |
XVII кръг
11.11/петък/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Беласица |
14.30 |
|
|
Созопол |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
14.30 |
|
|
Литекс |
- |
Етър ВТ |
15.00 |
Диема спорт |
12.11/събота/ |
Марица Пд |
- |
Струмска слава |
14.30 |
|
|
Янтра Гб |
- |
Миньор Пк |
14.30 |
|
13.11/неделя/ |
Добруджа |
- |
Спортист Своге |
14.30 |
|
|
Крумовград |
- |
Витоша Бис |
14.30 |
|
|
Ботев Пд II |
- |
Монтана 1921 |
14.30 |
|
14.11/понеделник/ |
Дунав Рс |
- |
Спартак Пл |
14.30 |
Диема спорт |
БФС си запазва правото на промени в програмата.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/